HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
E shtunë, 23 Shkurt 2019 16:00 h
 
Egnatia vs Apolonia
 

Match details
Match Date :E shtunë, 23 Shkurt 2019
Match Time :16:00 h
Match number :7
 

Head-to-head

Egnatia Stats Apolonia
6 Current rank 15
18 Matches 18
9/2/7 W/D/L (Total) 5/5/8
5/2/2 W/D/L (Home)3/3/3
4/0/5 W/D/L (Away)2/2/5
29Points20
21 : 21 Goals12 : 14
0 Difference-2
Egnatia - Pogradeci 2:0 Highest won homeApolonia - Turbina 3:0
Egnatia - Besa 0:1 Highest loss homeApolonia - Elbasani 0:2
Elbasani - Egnatia 1:2 Highest won awayElbasani - Apolonia 1:2
Pogradeci - Egnatia 3:1 Highest loss awayBesa - Apolonia 1:0


History of matches
Kategoria 1 2018-19
9E shtunë, 10. Nentor 201814:00Apolonia-Egnatia0-1
18E shtunë, 23. Shkurt 201914:00Egnatia-Apolonia2-1