HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
E shtunë, 16 Shkurt 2019 16:00 h
 
Shenkolli vs Erzeni
 

Match details
Match Date :E shtunë, 16 Shkurt 2019
Match Time :16:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Shenkolli Stats Erzeni
16 Current rank 4
18 Matches 18
6/2/10 W/D/L (Total) 10/2/6
6/2/1 W/D/L (Home)8/1/0
0/0/9 W/D/L (Away)2/1/6
20Points32
14 : 23 Goals24 : 15
-9 Difference9
Shenkolli - Korabi 4:0 Highest won homeErzeni - Shenkolli 5:0
Shenkolli - Beselidhja 1:2 Highest loss home----
---- Highest won awayVora - Erzeni 1:3
Erzeni - Shenkolli 5:0 Highest loss awayVeleciku - Erzeni 3:1


History of matches
Kategoria 1 2018-19
8E shtunë, 03. Nentor 201814:00Erzeni-Shenkolli5-0
17E shtunë, 16. Shkurt 201914:00Shenkolli-Erzeni1-0
Kategoria 1 2016-17
6E shtunë, 29. Tetor 201614:00Shenkolli-Erzeni2-0
15E shtunë, 11. Shkurt 201714:00Erzeni-Shenkolli3-0