HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 5
Win: 0
Draw: 1
Lost: 4
Highest home win:

Highest home lost:
Flamurtari - Kukësi

0-3
Highest away win:

Highest away lost:
Luftetari - Flamurtari

2-1
Goals
Goals for: 4
Goals for per match: 0.8
Goals against: 10
Goals against per match: 2
No goals against: 0
Home games statistics
Home games percentage: 0.08
Matches total: 3
Matches played: 2
Total goals (for and against): 9
Goals per match: 4.5
Goals for3
Goals for per match: 1.5
Goals against6
Goals against per match: 3
Away games statistics
Away games percentage: 0.11
Matches total: 4
Matches played: 3
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 1.67
Goals for1
Goals for per match: 0.33
Goals against4
Goals against per match: 1.33
Goals per matchday