HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 36
Win: 12
Draw: 10
Lost: 14
Highest home win:
Flamurtari - Korabi

6-0
Highest home lost:
Flamurtari - Vllaznia

0-1
Highest away win:
Korabi - Flamurtari

0-3
Highest away lost:
Partizani - Flamurtari

4-0
Goals
Goals for: 41
Goals for per match: 1.14
Goals against: 34
Goals against per match: 0.94
No goals against: 12
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 37
Goals per match: 2.06
Goals for28
Goals for per match: 1.56
Goals against9
Goals against per match: 0.5
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 38
Goals per match: 2.11
Goals for13
Goals for per match: 0.72
Goals against25
Goals against per match: 1.39
Goals per matchday