HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EURO 2012 - Ukraine & Poland
Match Schedule for FrancaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
103.09.201022:00 hFranca - Bjellorusia0-1thumbs_down.png
207.09.201022:00 hBosnia & Herzegovina - Franca0-2thumbs_up.png
409.10.201021:30 hFranca - Rumania2-0thumbs_up.png
512.10.201013:00 hFranca - Luksemburg2-0thumbs_up.png
625.03.201122:00 hLuksemburg - Franca0-2thumbs_up.png
903.06.201121:50 hBjellorusia - Franca1-1draw.png
1102.09.201122:00 hShqiperi - Franca1-2thumbs_up.png
1206.09.201121:30 hRumania - Franca0-0draw.png
1307.10.201122:00 hFranca - Shqiperi3-0thumbs_up.png
1411.10.201122:00 hFranca - Bosnia & Herzegovina1-1draw.png