HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Team Info - Portugali
Portugali
Club Name:Portugali
Team Name:Portugali
Short Name:POR

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2008 Kualifikimet - Kampionat Boteror 2 10 19 5/4/1 17:5 0
2009-10 Ndeshje miqesore 5 0 0 0/0/0 0:0 0
2010 WorldCup 2010 9 3 5 1/2/0 7:0 0
2016 Kampionati Europian 15 3 3 0/3/0 4:4 3
2016 Kualifikimet - Kampionat Evropia 1 8 21 7/0/1 10:4 14