HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore
Rezultatet - Miqesore 2010 (03.03.2010 - 17.11.2010)

E mërkurë, 03.03.2010 - 1. Java
Show Events of Match 21:45 hShqiperiIrlanda e Veriut1 - 0   QS
E martë, 25.05.2010 - 1. Java
  16:30 hMali i ZiShqiperi0 - 1  -
E mërkurë, 02.06.2010 - 1. Java
  16:30 hShqiperiAndorra1 - 0   QS
E mërkurë, 11.08.2010 - 1. Java
  16:30 hShqiperiUzbekistan1 - 0   QS
E mërkurë, 17.11.2010 - 1. Java
  16:30 hShqiperiMaqedoni0 - 0   QS