HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2017-18
Team Info - Vllaznia B
Vllaznia B
Address:KF Vllaznia, Stadiumi Loro Boriçi, Lagja Kongresi Permetit, Rruga Musa Luli, Shkodër Albania., Shkoder,  Shkoder, Republika e Shqiperise 
Telephone:+355 222 42305
Fax:+355 222 47513
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:KF Vllaznia
Team Name:Vllaznia B
Short Name:VLL

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0