HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14

Player Information - Sheremet ISUFI

Personal data

Picture of Sheremet ISUFI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Sheremet ISUFI
Birthday (Age):13. Maj 1976 (48)

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Sunday August 16vs100-
Sunday August 23vs100-
Saturday August 29vs100-
Saturday August 29vs100-
Tuesday September 01vs100-
Wednesday September 02vs100-
Sunday September 06vs100-
Sunday September 13vs100-
Saturday September 19vs100-
Wednesday September 23vs101-
Saturday November 07vs010-
Saturday December 05vs100-
Sunday January 31vs100-
Saturday February 13vs100-
Saturday March 20vs100-
Sunday March 28vs100-
Games total1511-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA61160--
Career Total61160--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCATranjer