HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Labinot OSMANI

Personal data

Picture of Labinot OSMANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Labinot OSMANI
Birthday (Age):15. Korrik 1985 (38)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday October 23GJILANvsHYSI0101-------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA1012-------
Thursday November 10LIRIAvsHYSI101--1-----
Sunday November 13HYSIvsDRENICA100--------
Wednesday November 23HYSIvsVELLAZNIMI101--------
Games total4133-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14LLAMKOS KOSOVA FK11--2-1--2--
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI33-23-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI33-14-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI55-23-------
Career Total1212-512-2--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14LLAMKOS KOSOVA FKSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS