HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Bardhyl KACIU

Personal data

Picture of Bardhyl KACIU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Bardhyl KACIU
Birthday (Age):02. Dhjetor 1986 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27DRENICAvsDRITA100--------
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA100--1-----
Saturday September 10DRENICAvsHYSI100--------
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA100-11-----
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100-----1--
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100--------
Saturday November 05DRITAvsDRENICA100--------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI100--1-----
Sunday November 13HYSIvsDRENICA100--1-----
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA100--1-----
Games total1100-15--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA44---15--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA33--1-2-----
Career Total77--117--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS