HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 27 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Florian PEQINI

Personal data

Picture of Florian PEQINI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Florian PEQINI
Birthday (Age):30. Qershor 1985 (33)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 22BurrelivsBeselidhja100--1-----
Saturday November 05IliriavsBeselidhja100--1-----
Saturday November 19BeselidhjavsGramshi100--------
Saturday November 26GramozivsBeselidhja100--------
Sunday December 04BeselidhjavsAda100--------
Games total500--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja22--112-----
Kategoria 1 2009-10Skrapari55-1--4-----
Career Total77-1116-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariPLAYERS