HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Arton HAJDARI

Personal data

Picture of Arton HAJDARI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Arton HAJDARI
Birthday (Age):27. Qershor 1976 (47)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15DRENICAvsLIRIA100--------
Sunday August 23KOSOVA(V)vsDRENICA100--1-----
Wednesday September 02KEK-UvsDRENICA100--------
Sunday September 13BESAvsDRENICA100--------
Saturday September 19DRENICAvsVELLAZNIMI100--------
Wednesday September 23DRENICAvsPRISHTINA101--------
Sunday September 27HYSIvsDRENICA101--------
Saturday March 27DRENICAvsHYSI100--------
Games total802--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA44----4---1-
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10DRENICA44-1--1-----
Career Total88-1--5---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10DRENICAPLAYERS