HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Vladimir NIKOLLI

Personal data

Picture of Vladimir NIKOLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vladimir NIKOLLI
Birthday (Age):22. Maj 1988 (33)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--1-----
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--------
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100--1-----
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli101--------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja101--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja101--------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja101--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci101--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--1-----
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja010--------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100--1-----
Games total14205--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------------
Kategoria 1 2009-10Beselidhja66-2--5-----
Career Total66-2--5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS