HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Ahmet MUJDRAGIC

Personal data

Picture of Ahmet MUJDRAGIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Ahmet MUJDRAGIC
Birthday (Age):13. Mars 1986 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti100--------
Monday August 30LacivsShkumbini100--------
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--1-----
Monday September 27ShkumbinivsBesa100--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini100--------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari100--------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100--------
Saturday November 06ShkumbinivsTirana100--1-----
Saturday November 13BylisvsShkumbini100--------
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci100--------
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo1001-1-----
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday January 30FlamurtarivsShkumbini101--1-----
Saturday February 05VllazniavsShkumbini100--------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani100--------
Sunday February 20TiranavsShkumbini100--1-----
Saturday February 26ShkumbinivsBylis100--------
Sunday March 06DinamovsShkumbini100--------
Friday March 11ShkumbinivsLaci101--------
Sunday March 20TiranavsShkumbini100--------
Friday April 01ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday April 09SkenderbeuvsShkumbini100--1-----
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari100--1-----
Sunday April 24ShkumbinivsBesa100--------
Saturday April 30TeutavsShkumbini100--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti101--------
Games total30031-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini1616-21-7-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1616---12-----
Career Total3232-2119-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMbrojtes