HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Alfred ALLAMANI

Personal data

Picture of Alfred ALLAMANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alfred ALLAMANI
Birthday (Age):22. Mars 1983 (41)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------------
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2011-12Mamurras11----2-----
Kategoria 1 2010-11Kamza11-1--1-----
Kategoria 1 2009-10Bilisht Sport2882019-1-----
Career Total30102029-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10Bilisht SportPLAYERS