HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Andi PRIFTI

Personal data

Picture of Andi PRIFTI
Name:Andi PRIFTI
Jersey Number:24
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta101--------
Sunday, 26/10/2014LacivsApolonia100--------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100--------
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia101--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia100--1-----
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia010--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia101--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani010--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia101--------
Games total2124--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia10911--1-----
Career Total10911--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes