HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E shtunë, 05. Prill 2014 - 18:00 h

SkenderbeuTirana
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Prill 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Devis KORESHI, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 5.300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 38 ::Ivan GVOZDENOVIC <-> Renato ARAPISubstitution min 71 ::Adnand TAHIRLLARI <-> Andi RIBAJSubstitution min 76 ::Bakary NIMAGA <-> Enkel ALIKAJDemtim min 31 ::Ditmar BICIGol min 55 ::Pero PEJICGol min 66 ::Pero PEJICKarton i verdhe min 27 ::Renato ARAPIKarton i verdhe min 73 ::Marko RADASKarton i verdhe min 79 ::Amarildo DIMO


Substitution min 49 ::Erlind KORRESHI <-> Mario MORINA Substitution min 78 ::Ervis KAJA <-> Dorian KERCIKU Substitution min 86 ::Ardit PEPOSHI <-> Francis KAHATADemtim min 46 ::Mario MORINAGol min 33 ::Francis KAHATAGol min 41 ::Mario MORINAGol min 51 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 37 ::Entonio PASHAJDemtim min 46 ::Mario MORINAGol min 33 ::Francis KAHATAGol min 41 ::Mario MORINAGol min 51 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 37 ::Entonio PASHAJDemtim min 46 ::Mario MORINAGol min 33 ::Francis KAHATAGol min 41 ::Mario MORINAGol min 51 ::Selemani NDIKUMANAKarton i verdhe min 37 ::Entonio PASHAJ
Tirana
 Eventet
Demtim
 • 31' : Ditmar BICI ( 1 )
 • 46' : Mario MORINA ( 1 )
Gol
 • 55' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 66' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 33' : Francis KAHATA ( 1 )
 • 41' : Mario MORINA ( 1 )
 • 51' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 27' : Renato ARAPI ( 1 )
 • 73' : Marko RADAS ( 1 )
 • 79' : Amarildo DIMO ( 1 )
 • 37' : Entonio PASHAJ ( 1 )