HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 06. Tetor 2013 - 18:00 h

SkenderbeuLaci
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Tetor 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Emirjon SINO, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 2.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 72 ::Bledi SHKEMBI <-> Amarildo DIMOSubstitution min 88 ::Erbim FAGU <-> Andi RIBAJGol min 24 ::Amarildo DIMOGol min 6 ::Renato ARAPIKarton i verdhe min 35 ::Nuredeen ORELESIKarton i verdhe-kuq min 74 ::Sabien LILAJ


Substitution min 27 ::Saimir KASTRATI <-> Jetmir NINA Substitution min 81 ::Eduard TANUSHI <-> Valdan NIMANI Gol min 52 ::Stipe BULJANKarton i verdhe min 44 ::Mladen BRKICKarton i verdhe min 45 ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min 90 ::Saimir KASTRATIGol min 52 ::Stipe BULJANKarton i verdhe min 44 ::Mladen BRKICKarton i verdhe min 45 ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min 90 ::Saimir KASTRATIGol min 52 ::Stipe BULJANKarton i verdhe min 44 ::Mladen BRKICKarton i verdhe min 45 ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min 90 ::Saimir KASTRATI
Laci
 Eventet
Gol
 • 24' : Amarildo DIMO ( 1 )
 • 6' : Renato ARAPI ( 1 )
 • 52' : Stipe BULJAN ( 1 )
Karton i verdhe
 • 35' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
 • 44' : Mladen BRKIC ( 1 )
 • 45' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
 • 90' : Saimir KASTRATI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 74' : Sabien LILAJ ( 1 )