HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 01. Shtator 2013 - 20:00 h

SkenderbeuBesa
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Shtator 2013
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Emirjon SINO, Ridiger COKAJ, Erald DEMIRAJ, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 60 ::Renato ARAPI <-> Zeljko TOMICSubstitution min 76 ::Ademir SOUZA <-> Pero PEJICSubstitution min 86 ::Mario MORINA <-> Andi RIBAJGol min 2 ::Gjergj MUZAKAKarton i kuq min 30 ::Nuredeen ORELESI


Substitution min 64 ::Ledian MUCAJ <-> Vangjel MILE Substitution min 82 ::Shaqir STAFA <-> Fisnik RAMADANI Substitution min 86 ::Alked CELHAKA <-> Simo GORANOVICKarton i kuq min 30 ::Artion POCIKarton i verdhe min 17 ::Vangjel MILEKarton i verdhe min 19 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe-kuq min 73 ::Bernard BERISHAKarton i kuq min 30 ::Artion POCIKarton i verdhe min 17 ::Vangjel MILEKarton i verdhe min 19 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe-kuq min 73 ::Bernard BERISHAKarton i kuq min 30 ::Artion POCIKarton i verdhe min 17 ::Vangjel MILEKarton i verdhe min 19 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe-kuq min 73 ::Bernard BERISHAKarton i kuq min 30 ::Artion POCIKarton i verdhe min 17 ::Vangjel MILEKarton i verdhe min 19 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe-kuq min 73 ::Bernard BERISHA
Besa
 Eventet
Gol
 • 2' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  Karton i kuq
  • 30' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
  • 30' : Artion POCI ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 17' : Vangjel MILE ( 1 )
   • 19' : Bernard BERISHA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 73' : Bernard BERISHA ( 1 )