HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 09. Mars 2013 - 15:00 h

LuftetariApolonia
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Mars 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Blerim ZIRI, Gjovalin BORI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal Eventet
Gol
  • 5' : Cate' FONSECA ( 1 )
  • 76' : Orjand BEQIRI ( 1 )
  • 85' : Julian LLUKA ( 1 )
  • 37' : Rigers DUSHKU ( 1 )
  • 89' : Konstandin NDONI ( 1 )