HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nexhipi ne pushim te derbit:Goli i shpejte na ndihmoj
nga Albaniassocer   E hënë, 08 Dhjetor 2014 18:51   pdfShtypEmail

DErbi tirona partizoniNormalisht qe goli i shpejte na ndihmoi shume por ne vazhduam lojen tone dhe arritem te dyfishonim.Pastaj eshte normale qe Tirana po sulmon sepse eshte ne dizavantazh.Kjo eshte nje ndeshje derbi dhe jemi te perqendruar maksimalisht.Ne pjesen e dyte duhet te vazhdojme me lojen tone dhe te sulmojme Tiranen duke mos i lene lojen ne dore.


busy
komente