HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flet Shkembi ne pushim te ndeshjes
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Nentor 2014 17:51   pdfShtypEmail

Blendi shkembiBlendi Shkembi i uroj portjerit Gjonikaj,i cili ja priti penalltine,qe tani e mbrapa te kete nje karriere te ndriteshme.Dua ti bej urimet me te mira portjerit te Partizanit Hoxha per nje sherim sa me te shpejte te gruas se tije.Kunder Partizanit qe luan me 10-11 lojtare ne mbrojtje eshte gjithmone e veshtire te luash dhe te keshe raste.


busy
komente