HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nderpritet ndeshja ne Loro Boriçi sepse mungon ambulanca
nga Albaniassocer   E diel, 19 Tetor 2014 12:16   pdfShtypEmail

loro borici pa tifozeNdodhe edhe kjo.qe albitrat e takimi te kujtohen per ambulancen ne minuten e 15-te.rreth kesaj minute albitri i katert Paco i ka terhequr vemendjen Keminit duke i treguar se mungonte ambulance.Jemini ska pase rruge tjeter veqse te nderpriste lojen deri ne ardhjen e ambulances.Thuhet se ambulancat qe jane ne dispozicjon te stadjumit jane te impenjuara ne nje aksident.Ambulanca rrikthehet ne stadjum ne minuten e 29-te te ndeshjes.Pikrisht ne kete minute rifillon ndeshja.


busy
komente