HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari-Skenderbeu:3 lojtare shoqerohen ne spital
nga Albaniassocer   E premte, 17 Tetor 2014 19:21   pdfShtypEmail

Flamurtari-Skënderbeu-1-0Duket e quditeshme por plot tre lojtar jane shoqeruar ne spitalin e Vlores.Erjon Vucaj i Flamurtarit u demtua ne pjesen e pare por pa probleme te rendesishme gjithashtu siç edhe 2 lojtaret e tjere te Skenderbeut,Progni dhe Peter.Progni pesoi nje demtim ne shpatull kurse Peter ne hunde.Duhet thene qe te tre lojtaret skane demtime te renda por jane derguar ne spital thjeshte per kontrolle.


busy
komente