HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje
nga Albaniassocer   E premte, 19 Shtator 2014 13:07   pdfShtypEmail

Skenderbeu gollllNe lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ndaj ish ekipitit te tije Skenderbeu,Drejtori Teknik i korçareve ka deklaruar:"Ne Pejicit nuk i detyrohemi asgje biles kemi qene shume korrekt me te si me gjithe lojtaret e tjere.Ai kur ishim ne fazen pergatitore ne Austri para nje vitit u largua drejt Kines pa dijenine e klubit per nje jave dhe per kete arsye u gjobit me 7 000 euro.Pjesa tjeter qe duhet te jete rreth 7-8 mije euro te tjera i perket shpenzimeve te bashkeshortes se Pejicit,Antonja.Kjo gje i eshte bere e ditur lojtarit por ai nuk e ka pranuar".Perfundoi prononcimin e tije Ilirian Permeti.


busy
komente