HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti
nga Albaniassocer   E shtunë, 13 Shtator 2014 08:22   pdfShtypEmail

Muharrem DostiTrajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen pas humbjes se thelle me Teuten.Pas kesaj doreheqje reagoi menjehere presidentin Laze i cili tentoj ti nderronte mendjen Files por kur e pa qe ishte e kote ai zgjodhi Muharrem Dostin ne postin e trajnerit.Kohezgjatja e Dostit ne stolin verdheblu do te varet nga rezultatet.Mendohet qe File do te qendrojne ne radhet e Elbasanit si drejtor teknik i ekipit elbasanas.


busy
komente