HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artim Shaqiri:Ngjarjet e Shkodres reklam i keq per Superligen
nga Albaniassocer   E shtunë, 13 Shtator 2014 08:15   pdfShtypEmail

Artim ShaqiriTrajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ndodhi ne Shkoder ishte nje ngjarje e denueshme sepse i jep nje imazh te shemtuar kampionatit shqiptar.Ai shtoi se duhet gjetur se kush e nxiti kete dhune.Un nuk mund te gjykoi sepse nuk isha prezent,organet kompetente duhet te gjykojne dhe te veprojne.Persa i perket ndeshjes kunder Partizanit mund te them qe ne dalim ne fushe per fitore dhe se do te jete nje ndeshje shume e bukur duke pare vlerat e dy ekipeve.


busy
komente