HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Biturku:Duhet te perqendrohemi tek kupa
nga Albaniassocer   E shtunë, 05 Prill 2014 16:20   pdfShtypEmail

Teuta2Ne pjesen e pare gabuam shume.Ja falem nje pjese loje Kukesit.Ne te dyten u munduam te rikuperonim por u zbuluam per kunerersulmet e kuksianeve dhe ato u mbrojten  mire.Mund te them vetem bravo per Kukesin sepse e merituan fitoren.Nuk kemi shume kohe te mendohemi sepse ne deren tone po troket ndeshja e kupes.Do te luftojme shume qe te arrijme finalen sepse eshte e vetmja mundesi te kapim Europen.Duhet te jemi te kujdeseshem sepse sot ja dhuruam vete Kukesit ndeshjen me gabimet foshnjarake qe beme.Sot pesuam me shume gola se qkemi pesuar qekure une kam marre ekipin dhe keto gabime duhet riparuar sa me shpejt sepse siç thashe nuk kemi shume kohe per te punuar.


busy
komente