HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Biturku:Luajtem nje ndeshje me dy fytyra
nga Albaniassocer   E enjte, 13 Mars 2014 20:06   pdfShtypEmail

teuta goooooooolNdeshjen e sotme e luajtem me dy fytyra.Ne pjesen e pare nuk luajtem mire edhe per merite te Tiranes kurse te dyten patem raste dhe mund te shenonim e teper dhe te fitonim.Nuk zevendesova Kalune se po luante keq por per te patur nje lojtar me teper sulmues ne fushe.Besoj se goli i Tirane isshte eurogol i Karabecit he nuk pashe gabime na ana jone.Mungesat ndihen sepse prishen ekuilibrat por ne kemi nje ekip shume te mire dhe jane njelloj ska rezerva dhe titullare.Kryesorja ishte qe nuk u goditem ne fund te ndeshjes sepse eshte goditje psikologjike ta pesosh ne fund dhe nuk ke kohe te reagosh.Ne ne Vlore do shkojme per fitore dhe uroj qe te fitojne me i forti meqe edhe ato jane ne nje perjudhe jo shume te mire siq edhe ne.Mendoj se Dosti me kualitetet qe ka teknikisht eshte ne gjendje te kalojne kundershtaret dhe prandaj e vendosem ne krahun e majte por nuk ishte fiks aty,kishte detyre te paraqitej nga krahu i majte.


busy
komente