HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Magani:Luajtem mire dhe vazhdojme te sghpresojme
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Mars 2014 16:29   pdfShtypEmail

gugash maganiBeme nje ndeshje shume te mire dhe shenuam 3 gola.Po punohet shume mire dhe kemi mbeshtetjen e jashtezakonshme te tifozave tone.Tani kemi nje pozite me komode por ka shume pike ne loje ende.Un e kam thene qe Starova eshte trajneri me i mire i superiores dhe skam pse te ndryshoj mendim tani qe fitova kunder tij.Ekipi i Tirane eshte nder me korrektet per sa i perket anes financjare.


busy
komente