HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Biturku:Albitri kondicjonoi ndeshjen
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Mars 2014 16:14   pdfShtypEmail

Teuta2Nuk e merituam kete humbje sepse u denuam ne minutat shtese me disa raste te dyshimta dhe mund te them me plot goje qe albitri kondicjonoi ndeshjen.Edhe kartoni i kuq i Samb nuk ishte i drejte per mendimin tim.Normalisht qe tani ska me ndeshje te lehta  dhe duhet te luftojme me kete rritem.Duam te arrijme ne kupat e europes.Rasti i Samb ishte nje rast qe ndodh shpesh ne te gjitha stadjumet dhe nuk citohet fare.Nuk jam asnjehere me dhunen ne stadjume dhe me fjalorin e ulet qe perdoret shpesh ne te gjitha stadjumet.Po paguajme borxhet e fazes se pare me sa duket sepse ekipi po luan mire kete perjudhe.


busy
komente