HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Starova:Mungesa po na prishin pune
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Mars 2014 16:09   pdfShtypEmail

Kukesi-Partizani-ndeshje-miqesoreNuk jam i kenaqur me ndeshjen.Ishim te pa kujdeseshem.Arritem te barazonim rezultatin por u goditem perseri me fillim e pjeses se dyte.Mesfusha po çalon shume sepse po kemi edhe mungesa.Objektivat tona jane kupat e europes.U demetuam me dy situata qe nuk duhej te demtoheshim.Te gjitha ndeshjet tani jane te veshtira sepse ekipet skane arritur objektivat e tyre.


busy
komente