HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josa:Jam i kenaqur me ekipin
nga Albaniassocer   E diel, 02 Mars 2014 16:12   pdfShtypEmail

mirel josa press conferenceNuk ndjeva mungese sulmuesish sepse ekipi luante me 3 sulmues kur kishim topin ne zotrim.Normalisht qe ne fushe ishte edhe Partizani edhe pse ne pjese te pare nuk rrezikuam.Ne te dyten ato e filluan mire por ne 20 minutat e fundit mund ta godisnim nga krahu i djathte ku shkoi Muzaka.Problemin e fushes e shihni vete skam nevoje ta them un.Per ne do ishte me mire po te luanim me fushe optimale sepse kemi lojtare me cilsore se Partizani.Un jam i kenaqur nga lufta dhe shpirti i gares se lojtareve.Kemi 10 pike diference dhe jam shume i kenaqur sepse po kemi edhe shume mungesa dhe jemi te detyruar te luajme me te njejtin formacjon.Un flas shpesh me presidentin dhe besoj se ajo qe ka thene mund te kete qene mendim i rastit.Ai eshte shume i kenaqur nga ekipi.Secili lojtar qe na mungon me kthimin e tije do na rregullojne shume pune sepse liron lojtarin qe e zevendeson.Shpresojme te mos kemi me demtime.


busy
komente