HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Canaj:Nuk po shenojme dhe kjo na pengon
nga Albaniassocer   E diel, 02 Mars 2014 15:57   pdfShtypEmail

agim canaj dinamo vllaznia1 478427803Na mungoi shume Bushic ne pjesen e dyte ku u krijuan shume hapesira.Ne fund u tensionuam dhe beme gabime.Ishte nje ndeshje e ekuilibruar dhe patem disa raste si ne si Bylis.Edhe sot u pa qarte qe ne kemi probleme me shenimin e golit.Kur nuk shenon pastaj fillon friga e rezultatit dhe ben gabime.Nje pike ne Ballsh nuk eshte keq.Tani duhet te bashkohemi me te gjitha komponentet e ekipit.Ne kete perjudhe duhet edhe te rekuperojme lojtaret qe po na mungojne.Bushic pati nje qarje ne kembe dhe u dergua ne spital.Tani eshte mire dhe gjendet prane ekipit.


busy
komente