HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 20 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Qudija Kridens Meta
nga Albaniassocer   E shtunë, 22 Shkurt 2014 17:11   pdfShtypEmail

kridens metaTashme ska si mos te quhet ndryshe.Kridens Meta me ate te sotmen qe po zvilloet ne Korçe midis vendasve edhe Kastriotit eshte ndeshja e shtate qe gjykon Kastriotin.Pa harruar qe edhe ndeshja e fazes se pare midis ekipeve ne fjale u gjykua gjithmone nga Meta.Kane filluar te qarkullojne zera qe Kridens Meta eshte i federuar me ekipin krutan.


busy
komente