HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Agim Canaj:Shpresojme te mos kete aleanca
nga Albaniassocer   E shtunë, 08 Shkurt 2014 17:23   pdfShtypEmail

agim canaj dinamo vllaznia1 478427803Duke pare qe barazuam ne fund mund te them qe fituam nje pike por duke pare zhvillim e ndeshjes mendoj se humbem 2 te tilla.Rizvani ishte heroi i Teutes sepse priti 3-4 raste te mire per ne qe mund te ishin gol fare thjeshte.Teuta me nje rast te vetem shenoj me nje gol te bukur te Nikes dhe lojtaret e mije hyne ne tensionin e rezultatit.U krijua shume tension dhe nuk arritem te dilonim ne lojen tone.Ne u mbyllem mire ne mbrojtje por nuk po arrinim te shenonim.Mua me vjen keq qe ne keto momente hyjne ne loje aleancat e ndryshme sepse jane te demshme per te gjithe kampionatin.Kete e them duke pare disa rezultate te quditshme shpresoj qe te mos jene te tille por thjeshte rezultat i lojes.Aspekti psikollogjik eshte problem per ne sepse ekip nuk ka qene ne keto situata dhe duhet kaluar ky ngerç.Ky barazim sot na jep nje pike shprese per te ardhmen qe te luftojme ne qdo fushe.Albitrimi dhe alenacat duhen te jene ne vemendjen e federates.


busy
komente