HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 01 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Percaktohen oraret per javen e trete
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Shtator 2013 22:38   pdfShtypEmail

FSHF 2Java e trete e Kategorise Superiore do te luhet e gjitha te merkuren. Pauza nga ndeshjet e Kombetares do te rekuperohet menjehere kete mesjave. Gjithashtu kampionati nisi me vonese pasi u shtye nje jave nga data fillestare. FSHF ka publikuar te henen oraret e gjashte ndeshjeve qe do te luhen te merkuren. Dy takimet kryesore te kesaj jave do te jene ato mes Skenderbeut dhe Kukesit si dhe ajo mes Vllaznise dhe Tiranes.

Vllaznia – Tirana 14:00

Lushnja – Laci 14:00

Kastrioti – Besa 14:00

Partizani – Bylis 14:00

Teuta – Flamurtari 14:00

Skenderbeu – Kukesi 17:00


busy
komente