HOT NEWS
Mergjyshi:Po punohet per te rrezuar Besen » Artan Mergjyshi,trajneri i Beses u tregua shume i ...
Brkic largohet nga Laçi » Sulmuesi serb,Mladen Brkic,flitet se eshte larguar...
Biturku:Duhet te perqendrohemi tek kupa » Ne pjesen e get cialis pare gabuam shume.Ja falem nje pjese l...
Haxhiosmanovic:Po na kthehet besimi » Kjo ishte nje fitore shume e generic propecia online order cialis uk rendesishme per ne.Un...
Gugash Magani:Disa lojtare nuk perballojne presion... » Une e where to purchase cialis kam thene keto dite kjo ka qene java me e ve...
Armando Cungu:Ja pse refuzova Vllaznine » Ish-trajneri i Kukesit,shkodrani Armando Cungu,tre...
Futbolli shqiptar gjithmone e viagra without prescription me teper drejt gremi... » Sot ne Ballsh ndodhi nje akt teper i rende ne perf...
Absurditeti i radhes:Tifozat nuk duhet te rrijne n... » Ndeshja e price of cialis in canada sotme midis Bylis e purchase cialis online Laçit e 50mg viagra programuar n...
Karabeci:Goli ishte per Maganin » Po e praktikoj shume ne stervitje gjuajtjen nga la...
Biturku:Luajtem nje ndeshje me dy fytyra » Ndeshjen e buying real viagra without prescription sotme e canadian healthcare luajtem me dy fytyra.Ne pjesen ...
E shtunë, 30 Gusht 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Polizoi Arbri huazim te Flamurtari per Europa Ligen
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 25 Qershor 2011 21:20    pdf Shtyp Email

ArbriMbrojtesi i Bylisit, Polizoi Arbri eshte dhene borxh tek Flamurtari per ndeshjet e Europa Liges. Te shtunen ai eshte bashkuar me vlonjatet dhe ka luajtur ne ndeshjen miqesore kunder Tiranes. Ai luan si mbrojtes i krahut te djathte aty ku Magani kishte kerkuar perforcime. Flamurtari merr pjese si nenkampione e Shqiperise ne turin e pare te Europa Liges dhe shorti i ka vene perballe skuadren malazeze te Buducnostit. Ndeshja e pare do luhet ne Podgorice ne 30 qershor ndersa e dyta ne 7 korrik ne Vlore.

Comments (0)

Subscribe to canadian pharmacy cialis this comment's feed

Write comment

You must be logged in to cialis canada online post a comment. Please register if you do not have an account yet.

busy
komente