HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Percaktohen kater cerekfinalet
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 16:35   pdfShtypEmail

top-kembeJane percaktuar ne menyre automatike cerekfinalet e Kupes se Shqiperise. Tete skuadrat e kualifikuara kane mesuar emrat e kundershtareve me te cilet do te luajne ne fazen e 1/4. Keshtu, ne raundin tjeter do te shikojme ndeshje interesante. Fituesit ne fuqi te turneut, bardhezinjte e Laçit do te luajne me Skenderbeun.

Nderkohe, sfide interesante eshte edhe ajo mes Kukesit dhe Bylisi, ku verilindoret jane favorite per te kaluar ne gjysmefinale.

Flamurtari do te luaj me Vllaznine ndersa Teuta me Lushnjen.

Çerekfinalet:

Skenderbeu – Laçi

Teuta –Lushnja

Flamurtari – Vllaznia

Kukesi – Bylis


busy
komente