HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shpresat e Shqiperise barazojne me Greqine
nga Administrator   E premte, 25 Mars 2016 12:06   pdfShtypEmail

u-21-shqiperi-greqiKombetarja U-21 e Shqiperise ka barazuar me rrjeta te paprekura kunder homologeve te tyre grek. Ndeshja eshte luajtur ne stadiumin Elbasan Arena, ku kane qene te pranishem nje numer i madh tifozesh. Pavaresisht deshires te madhe qe lojtaret e kombetares tone kishin per te fituar ndeshjen, ndeshja ka qene pa shume raste dhe eshte mbyllur me rrjeta te paprekura.
Me kete barazim Shqiperia mban vendin e dyte me 9 pike ne 7 ndeshje te luajtur deri tani. Ndeshja e ardhshme e U-21 tane eshte po ne Elbasan Arena kunder Hungarise me date 28 Mars ora 20:00.


busy
komente