HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Neser ne oren 20:15 Luksemburg - Shqiperi
nga Administrator   E hënë, 28 Mars 2016 21:59   pdfShtypEmail

bushikonferenceNeser ne oren 20:15 ne stadiumin Josy Barthel do te luhet ndeshja miqesore Luksemburg - Shqiperi. Ekipi yne kombetar ka mberritur sot mbasdite ne Luksemburg ku ka zhvilluar edhe nje seance stervitore ne stadiumin ku do te zhvillohet ndeshja. Ne oren 19:00 tranjeri De Biasi ka mbajtur nje konference per shtyp ku ka folur per ndeshjen e rradhes kunder Luksemburgut. "Do te kemi disa ndryshime ne raport me ndeshjen e pare kunder Austrise"- deklaroi trajneri De Biasi. "Do te aktivizohen nje pjese e futbollisteve, te cilet nuk u aktivizuan ne takimin e pare", shtoi ai. "Sigurisht do te provojme dicka ndryshe, sepse edhe kundershtaret nuk jane te njejte"- tha trajneri i kombetares. Ashtu si edhe ne ndeshjen kunder Austrise, pritet qe ne stadium te kete nje numer te madh tifozesh.


busy
komente