HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Macron sponsori i ri teknik i kombetares
nga Administrator   E shtunë, 30 Janar 2016 12:06   pdfShtypEmail

bluzat-macronDje ne ambientet e Hotel Tirana Intenational eshte prezantuar sponsori i ri teknik i Shqiperise. Sponsori teknik per kombetaren tone eshte firma e njohur italiane Macron. Kontrata e nenshkruar nga FSHF dhe Macron eshte e vlefshme per 6 vite dhe ne dispozicion te kombetares do te jene 3 bluza te personalizuara me shqiponjen dy-krenare me 3 ngjyra te ndryshme e kuqe, e bardhe dhe e zeze.
Ne fanelat e reja do te jete e shkruar edhe nje varg i Naim Frasherit: "Ti Shqiperi me jep nder".
Nga kjo marreveshja, FSHF do te perfitoje 6 milion euro.


busy
komente