HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Debatik Curri:Mekat qe nuk fituam
nga Albaniassocer   E shtunë, 11 Tetor 2014 22:09   pdfShtypEmail

shqiperi-zvicer1Na vjen shume keq qe nuk fituam.Duhej te rrinim me lart me ekipin por danimarka shenoj  ne fund.Megjithate ishte nje rezultat pozitive sepse ai danez eshte nje ekip shume i mire.Ata luajten mire edhe te lejuar nga fusha e mire.Duhej te arrinim kete trepikesh por mos te harrojme qe jemi perseri ne krye te tabeles.Me Serbine do te japim me te mire.


busy
komente