HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shpallet lista anti Malte
nga Albaniassocer   E shtunë, 01 Mars 2014 23:01   pdfShtypEmail

Kombetarja-para-ndeshjes

Risija kryesore e kesaj liste eshte Taulant Xhaka.

Rikthehen,Hyka,Memushaj dhe Kapllani,mungojne

Salihi dhe Ujkani i cili ka zgjedhur Kosoven.

1)Etrit Berisha

2)Orges Shehi

3) Ansi Agolli

4) Lorik Cana

5) Emir Lenjani

6) Andi Lila

7) Mergim Mavraj

8) Jahmir Hyka

9) Taulant Xhaka

10) Amir Abrashi

11) Migjen Basha

12) Ergys Kace

13) Ledian Memushaj

14) Odise Roshi

15) Emiljano Vila

16) Alban Meha

17) Edmond Kapllani

18) Valdet Rama

19) Armando Sadiku


busy
komente