HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Bileta falas per shqiptaret ne miqesoren turke me Bjellorusine
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Nentor 2013 16:18   pdfShtypEmail

tifozat e kombtaressNdeshja miqesore kunder Bjellorusise, qe do te luhet ne stadiumin “Akdeniz”, te Antalias, me date 15 nentor ne oren 18.00 (sipas ores lokale), do te mund te shihet falas, nga sportdashesisht shqiptare qe banojne apo studiojne ne Turqi. Federata Shqiptare e Futbollit, me deshiren e mire per t’i krijuar mundesine tifozeve shqiptare qe te jene sa me prane, idhujve te tyre te kombetares se futbollit, ka vendosur qe cilido shqiptar qe do te shkoje ne stadium, mund te pajiset me bilete falas.


busy
komente