HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Ne Shkoder te fiksuar pas Agim Canaj
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Tetor 2013 20:37   pdfShtypEmail

Agim-CanajRezultatet e mira, loja e bukur dhe klima mjaft e mire qe ka krijuar brenda skuadres e kane bere trajnerin Agim Canaj mjaft te dashur ne Shkoder. Kryetarin i bashkise Lorenc Luka po i qendron prane skuadres dhe i ka dhene nje mbeshtetje maksimale trajnerit. Tifozet e duan Canaj dhe e kane perkrahur prej fillmit. Klima ne skuader eshte mjaft e mire dhe Vllaznia e ketij sezoni premton te qendroj ne nivele te larta. E gjitha per merite te Agim Canaj.


busy
komente