HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Shqiponja e Lazios fluturon mbi Qemal Stafa
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Tetor 2013 21:40   pdfShtypEmail

shqiponja ne qemal stafaShqiponja e Lazios ka fluturuar mbi Qemal Stafa. Pak para se te niste ndeshja, shqiponja eshte leshuar per te fluturuar dhe me pas kane nisur ovacionet nga tifozet kuqezi. FSHF kishte menduar tja bente dhurate tifozeve kete surprize e cila u zbulua nga mediat sportive rreth nje muaj me pare. Megjithate ishte mjaft e kendshme ne stadium per te gjithe te pranishmit. Kapiteni kuqezi Lorik Cana ne bashkepunim edhe me Igli Taren bene te mundur ardhjen e shqiponjes ne Tirane.


busy
komente