HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Lacio, midis tre ekipeve qe kerkojne Abrashin,
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Shtator 2013 04:49   pdfShtypEmail

Mesfushori i kombetares se Shqiperise Amir Abrashi eshte ndjekur me vemendje nga disa klube ne Evrope dhe ne muajin Janar pritet nje konkurence e forte midis Bajern Leverkusen, SS Lacio e FC Basel te cilat pretendojne te ofrojne sherbimet e mesfushorit Shqiptar.

23-Vjecari Abrashi qe luan me Grasshoppers ne kampionatin Zviceran, ka shume mundesi qe te ndryshoj klub ne afatin kalimtar dimeror. Pervec klubit rival Zviceran te Basel, per mesfushorin e kombetares Kuq e zi jane interesuar edhe Leverkusen me Lacion.

 


busy
komente