HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 29 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Sampdoria kerkon Saimir Ujkanin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 19 Gusht 2013 23:01   pdfShtypEmail

ujkani suedi shqiperi berg goli 2Mediat italiane kane raportuar nje lajm qe pritet te konkretizohet shume shpejt. Samir Ujkani mund të rikthehet shumë shpejt në Serinë A, me bluzën e Sampdorias, që po kërkon me urgjencë një portier pas largimit të Romeros te Monako, në kampionatin francez. Në fakt lista e portierëve për të zënë vendin e argjentinasit, që u transferua në principatë në formën e huazimit, është e gjatë. Megjithate portieri shqiptar ka shancet e tij dhe mund te transferohet tek Sampdoria qe ka nevoje urgjente per nje portier.


busy
komente